Založit webové stránky nebo eShop

 

 
"ŠAMPION LUCEMBURSKA"
"ŠAMPION RAKOUSKA"
"ŠAMPION POLSKA"
"ŠAMPION  ŠAMPIONů" POLSKO
"INTERŠAMPION"
"ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY"
"GRAND ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY"
"ŠAMPION SLOVENSKA"
"GRAND ŠAMPION SLOVENSKA" 
"ŠAMPION NĚMECKA"
"ŠAMPION KLUBU MOLOSů NĚMECKA"
"Evropský vítěz WELS 2009"
"JUNIOR ŠAMPION ČR" 
"JUNIOR ŠAMPION SR"
"Vítěz mezitřídy a následně res. CACIB  na Evropské výstavě v Budapešti 2008. Vystavován  jako 9ti. měsíční pejsek.
 

 Čekatel Šampiona Maďarska

 

Slovensko, Česko,  Německo, Maďarsko, Rakousko, Polsko, Slovinsko,  Lucembursko

Datum konání   Místo konání Rozhodčí Hodnocení
2007      
06.10.2007 Klubová - Dubová M. Priehoda VN1
04.11.2007 MVP Nitra MVDr. Piskay VN2
2008      
23.03.2008 MVP Praha P. Řehánek VN1
20.04.2008 MVP České Budějovice Ing. Jančík V1 CAJC
26.04.2008  Pojizerská výstava Mladá Boleslav Ing. Jančík V1, vítěz třídy
17.05.2008 Klubová výstava
MOLOSS CLUB CZ
Andráš Poglar, HUN V1, CAJC, KVM
18.05.2008 MVP Bratislava   Juan Naveda, ESP V1, CAJC
25.05.2008 MVP Litoměřice  Karel Hořák  VD 1 
31.05.2008 Speciální  výstava Hradec Králové Olga Dolejšová  V1, CAJC,
vítěz spec. výst. ml
.
08.06.2008  MVP NITRA Petr Řehánek  V1, CAJC 
20.07.2008  NV Mladá Boleslav  Tiboŕ Havelka V1, CAJC 
16.08.2008  MVP Bratislava  P. Khomasuridze, RUS V1, CAJC 
31.08.2008  MVP Mladá Boleslav  Ing. Dostál   V1, CAJC
06.09.2008  KV Kroměříž  Ing. Bierwolf, A  V1, CAJC 
27.09.2008  MVP Č. Budějovice  M. Möhonen, FIN  V1, CAJC 
04.10.2008  Evropská výstava
BUDAPEŠŤ 
P.V. Monfort, NL  Exc.I.,CAC,res.CACIB
02.11.2008  MVP Nitra  MVDr. V.Piskay  V1, CAC, CACIB
16.11.2008  MVP Praha  Karel Hořák  V2, res. CAC
2009
11.01.2009  NV Olomouc  Mgr.B. Ovesná  V1, CAC
18.01.2009  MVP Nürnberg  H. Machelanz V1, CACIB.VDH-CAC, CLUB-CAC, CSA,BOB,Anv.Dt.Ch.VDH
25.01.2009 MVP Trenčín A. Szutkiewicz, PL V1, CAC
08.02.2009 MVP Duo Brno P. Watten, IT  V1, CAC, res. CACIB 
08.03.2009  MVP Mnichov H. Kleinhaumstein, D V1, CAC,CACIB,BOB, Anv.Dt.CH.VDH 
28.03.2009  MVP Berlín  Peter Schöm, D  V1, CAC.CACIB,BOB, CAC Club, Anw.Dt.Ch.VDH,CSA
05.04.2009 NV Dresden Jochen Eberhard, D V1, CAC,NV,BOB
11.04.2009 Pojizerská výstava Mladá Boleslav A. Poglar V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
26.04.2009 MVP České Budějovice Ing.L. Jančík V1, CAC, res. CACIB
03.05.2009 MVP Praha I. Potůčková V1, CAC,CACIB,BOB
09.05.2009 MVP Bratislava G. Ridarčíková V1, CAC
10.05.2009 MVP Bratislava M. Biroš V1, CAC, CACIB, BOB
16.05.2009 KV Moloss M.Boleslav  O. Vondrouš  V1, CAC,VT
17.05.2009 MVP Salzburg K. Reisinger V1, CACA,CACIB,BOB
24.05.2009 MVP Litoměčice Mgr.B. Ovesná V1, CAC, CACIB, BOB
21.06.2009 MVP Szczetin PL p. Gajewski PL V1, CWC, CACIB, BOB
04.07.2009  Klub.výstava Meisdorf J. Selimovic, V2, res.CAC, res.CAC Club
19.O7.2009 NVP Mladá Boleslav Mgr.B.Ovesná V1, CAC,Národní vítěz,BOB
15.08.2009 MVP Bratislava duodanube p. Mioč  V1, CAC,CACIB,BOB - třída šampionů
16.08.2009  MVP Bratislava duodanube p. Siklosi
V1, CAC,CACIB,BOB - třída šampionů
22.08.2009 Middle East Europen Winner WELS St. Kirschbichler, D
V1,CACA.CACIB,BOB - třída
šampionů
30.08.2009  MVP M. Boleslav  B. Chapiro, F V1, CAC, res. CACIB - třída šampionů
12.09.2009 NV Leipzig  Fr.Huber, D V1,Anw.Dt.CH.VDH,CAC,BOB - třída šampionů
13.09.2009 MVP Leipzig  J.Sauer, D 
V1,CACIB,BOB,Anw.Dt.CH.VDH,
CAC Club,CSA, Sieger Leipzig - třída šampionů
27.09.2009 MVP Wroclaw J.Sanchez,E V1,CWC- třída šampionů
10.10.2009
World DOG SHOW Bratislava  H.Kamisato, JAP V2,res.CAC-třída otevřená
2010      
17.01.2010 MVP Nürnberg p.Bruckner, A
V1,Anw.Dt.CH.VDH,CSA,CAC Club,
CACIB, BOB - třída šampionů
24.01.2010 MVP Trenčín M.Biroš, SR V1, CAC, CACIB - třída šampionů
06.02.2010 MVP DUO BRNO P.Řehánek, ČR V1, CAC, res.CACIB- třída otevřená
20.02.2010 Klubová výstava GLAUCHAU A.Kliebenstein, D V1,VDH-CAC, CAC-Club, klubový vítěz, vítěz GLAUCHAU 2010, BOB - třída šampionů
28.02.2010                                         
Šampion z Šampionů
LESZNO POLSKO
Kamen Litov BL V1,CWC,BOB- jen šampioni
06.03.2010 NV Drzonków PL Waldemar Mrowiec, PL V1,CWC,NV,BOB - třída šampionů
11.04.2010 MVP WIESELBURG A Monika Blaha, A V1,CACA,CACIB,BOB-třída šampionů
25.04.2010 MVP České Budějovice Mgr.B.Ovesná, ČR V1,CAC,CACIB,BOB - třída šampionů
02.05.2010 MVP Praha Catherine Lebret, BG V1,CAC,CACIB,BOB - třída šampionů
23.05.2010 MVP Litoměřice Mgr.B.Ovesná, ČR V1,CAC,CACIB,BOB - třída šampionů, 2. místo BIG!!!
29.08.2010 MVP Mladá Boleslav J.Kuplyauskas,RU V1,CAC,CACIB - třída otevřená
26.09.2010 MS NV Brno p.Václavík,ČR
V1,CAC,NV,BOB - třída
šampionů
30.09.2010
Evropská výstava
CELJE-Slovinsko
A.M.MARTINEZ V1,rez.CAC.rez.CACIB-třída šampionů
03.10.2010
Spec.výstava
jap.plemen
CELJE-Slovinsko
Takahira MIYAGAWA-JPN rez.CAC SLO-třída šampionů
17.10.2010
MVP Komárom
Maďarsko
Péter HARSÁNYI-
HU
Exc.1,AC,CACIB,BOB -
třída šampionů
4.12.2010

MVP Wels        Rakousko

ER.MLADEN-HR V1, CACA, CACIB, BOB - třída šampionů
2011      
04.03.2011

Šamp.Šamp.Bratislava

p.Ridarčíková-SR res.CAC
26.03.2011 MVP Luxembourg C.G.STAFBERG-Švedsko Ex.1,CACL,CACIB,B.R., BOB - třída šampionů
 
TOPlist